Lulusz srulusz czy inny dupulusz..
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekin gryzie kabel

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 254
Join date : 31/08/2012
Age : 29
Skąd : Grajdoł.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyPon Paź 06, 2014 1:35 pm

Mike Appleton

- Florence! - informatyk nieco zbyt szybkim krokiem, skierował się do salonu.
Spojrzał na Lewisa z czymś, co przy dużej dawce spostrzegawczości można by nazwać irytacją. Nawet lekko zmarszczył brwi.
- Florence, przegiąłeś! - antropolog mógł się poczuć nieco niepewnie. Mike podniósł głos, co w jego standardach było prawie jak robienie konkretnej awantury.
- Dlaczego uszkodziłeś dysk z Naną? Nie będę mógł odzyskać wszystkich danych. Nie możesz robić takich rzeczy! To moje mieszkanie. I mój komputer. A ty zepsułeś. Nie wolno psuć cudzej własności.
Rudzielec oparł się o framugę drzwi. Chyba wyjątkowo czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzamekemerytek.forumpolish.com
Himo
Admin
Himo


Liczba postów : 250
Join date : 31/08/2012
Age : 30
Skąd : Z nienacka.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyPon Paź 06, 2014 8:08 pm

Florence Lewis

Antropolog czuł się na swój sposób wygrany. Może jego chorobliwa zazdrość o pixelowy twór była na swój sposób śmieszna i kompletnie niedojrzała ale... czy cokolwiek związanego z Mike'm mogło być racjonalne, dojrzałe i w pełni poważne?
Florence cmoknął wysysając spomiędzy zębów wydobywając kawałek orzecha z podjadanej czekolady.
- Ostrzegałem cię i to wcale nie było zawoalowane. - zasłonił usta kiedy gaz z popijanej coli postanowił ujść z żołądka. - Nie możesz być w dwóch związkach jednocześnie. Nawet jeśli jeden istnieje tylko w twojej głowie.
Powrót do góry Go down
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 254
Join date : 31/08/2012
Age : 29
Skąd : Grajdoł.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 1:42 pm

Mike Appleton

- Nie byłem z nią w związku! Przyjaźniłem się. To chyba duża różnica. W końcu nie chodziłem z nią do łóżka. Lance uważa, że muszę mieć przyjaciół. Nie możesz mi zabraniać budować relacji.
Upośledzony czy nie, z pewnością potrafił się zdobyć na złośliwość. Nawet miał sensowne argumenty... jeśli zignorować to, że opowiadał o postaci z otome.
Podszedł do Florence'a ki wyciągnął w jego kierunku otwartą dłoń.
- Daj czekoladę.
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzamekemerytek.forumpolish.com
Himo
Admin
Himo


Liczba postów : 250
Join date : 31/08/2012
Age : 30
Skąd : Z nienacka.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 2:05 pm

Florence Lewis

- Jesteś posrany - burknął sięgając po czekoladę i kawałek kładąc rudemu na ręce. - Nana to program. Nie może być twoim przyjacielem. Już lepiej przyjaźnij się z Zerą.
Sięgnął po butelkę coli i wypił kilka łyków. Miał jeden z tych ciężkich dni, kiedy zmieniono mu leki. Co prawda w tej chwili zachowywał się jak prawie normalny człowiek - nie był już kompletnie zobojętniały jak pierwszego dnia, ani nie rzucał krzesłami przez okno. Za to jednak zjadał potworne ilości cukru i kawy. Powinien od tego utyć.
- Chociaż to też debilne. Jak wy dwaj się zejdziecie... kurwa.
Powrót do góry Go down
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 254
Join date : 31/08/2012
Age : 29
Skąd : Grajdoł.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 2:45 pm

Mike Appleton

- Nie powinienem przyjaźnić się z Zerą. To przestępca. Skoro jestem z FBI, to chyba wypada mi go obserwować i być czujnym. Tak myślę. Więc Zera to tylko mój dobry kolega.
Z miną zawodowego filozofa popatrzył Florence'owi w oczy. Dopiero po chwili - w zasadzie wtedy, kiedy zaczęła rozpuszczać mu się w dłoni -przypomniał sobie o czekoladzie. Wsunął ją do ust, a rękę elegancko wytarł o kolano.
- Poza tym ostatnio mi zabroniłeś z nim rozmawiać. Zdecyduj się.
Rudy usiadł na kanapie obok antropologa. Chyba przestawał się złościć...
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzamekemerytek.forumpolish.com
Himo
Admin
Himo


Liczba postów : 250
Join date : 31/08/2012
Age : 30
Skąd : Z nienacka.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 2:51 pm

Florence Lewis

Florence westchnął ciężko i ściągnął z oparcia beżowy koc, po czym owinął go sobie wokół ramion. Podciągnął nogi na siedzenie i pochylił się na bok, opierając się o Appletona.
- Mike... Jesteś zbyt inteligentny i zbyt głupi. Jednocześnie. Paranoja. - mruknął podnosząc wzrok. - Znajdź se jakiegoś znajomego z pracy. Ale nie z mojego wydziału, co? Zaprzyjaźnij się z jakimś stażystą... Może cię wreszcie ktoś wyciągnie na miasto. Ja nie mam na to czasu...
Powrót do góry Go down
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 254
Join date : 31/08/2012
Age : 29
Skąd : Grajdoł.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 3:18 pm

Mike Appleton

Bardziej z odruchu niż rzeczywistej potrzeby okazania jakiejś czułości jedną ręką objął Florence'a za ramiona.
- Nie lubię chodzić na miasto. Orby nie łapią takiego zasięgu jak w domu. A słaby internet to zły internet.
Rudy rozejrzał się, a kiedy zlokalizował leżący na kanapie pilot od telewizora, sięgnął po niego wolną ręką.
Włączył urządzenie i przez chwilę skakał po kanałach.
- Stażyści to jest jakaś idea. Mogliby mi przynosić mleczne kanapki. O ile będą chcieli ze mną przebywać. Sam mówisz, że jestem upośledzony.
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzamekemerytek.forumpolish.com
Himo
Admin
Himo


Liczba postów : 250
Join date : 31/08/2012
Age : 30
Skąd : Z nienacka.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 3:27 pm

Florence Lewis

Odwrócił głowę i odsunął od Mike'a.
- Kurwa, Appleton... To jest właśnie twój problem. Jesteś w stanie oderwać się od orba tylko, jeśli musisz iść do łazienki, albo ze mną do łóżka! Weź raz na jakiś czas to wyłącz. Tak totalnie. Idź pooglądaj ludzi na ulicy - jęknął trąc oczy i pocierając po chwili czoło i policzki.
Poprawił koc na ramionach i usiadł głębiej na sofie.
- Albo przejdź się do sklepu meblowego. Jedyne wygodne rzeczy w twoim domu to te, które ja tu przywiozłem.
Blondyn pominął poduszko-fotel wypełniony groszkami, w którym Mike spędzał dziewięćdziesiąt procent swojego życia. Nie lubił tego mebla - wydawało mu się, że mikroorganizmy któregoś dnia całą armią wyruszą na podbój całego mieszkania, a potem budynku.
Powrót do góry Go down
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 254
Join date : 31/08/2012
Age : 29
Skąd : Grajdoł.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 3:56 pm

Mike Appleton

- Nieprawda. Czasami zostawiam gry żeby z tobą pogadać. Albo w drodze do pracy - przez moment zagapił się na reklamę psiej karmy, ale dosyć szybko przełączył. Florence brał nowe leki. Kto go tam wiedział, jak zareaguje... - I oglądam ludzi na ulicy. Przez kamery. I mogę sobie wybrać co chcę widzieć. Nie lubię patrzeć na chodniki.
Wbrew temu ile razy Lewis zabraniał mu to robić, oparł stopy o stolik do kawy. Jakoś niespecjalnie przejmował się tym, czy blat będzie brudny.
- Jak chcesz coś nowego, to sam kup. Chyba, że nie masz pieniędzy. Dam ci trochę swoich. I tak mi gotujesz.
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzamekemerytek.forumpolish.com
Himo
Admin
Himo


Liczba postów : 250
Join date : 31/08/2012
Age : 30
Skąd : Z nienacka.

Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel EmptyWto Paź 07, 2014 5:18 pm

Florence Lewis

Blondyn jęknął żałośnie i wcisnął nos w ramię kochanka.
- Mikeee... Ja już nie mam siły tłumaczyć ci. Wszystkiego. - stęknął potępieńczo. - Jak ty w ogóle możesz tak żyć? To sprzeczne z... ze wszystkim.
Burczał przez chwilę pod nosem coś kompletnie niezrozumiałego, aż w końcu podniósł się patrząc na rudego.
- Ty nie masz czegoś do roboty?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekin gryzie kabel Empty
PisanieTemat: Re: Rekin gryzie kabel   Rekin gryzie kabel Empty

Powrót do góry Go down
 
Rekin gryzie kabel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lulusz srulusz czy inny dupulusz.. :: Upośledzeni też mają prawa.-
Skocz do: